TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Evert Santegoeds gaf dinsdagavond in Shownieuws aan dat Nicol contact heeft met Andries Jelle de Jong, bekend journalist van onder andere de Panorama. Volgens Santegoeds schijnen zij de afgelopen maanden besteed te hebben aan het optekenen van het levensverhaal van Nicol en dan vooral haar ervaringen met Peter.
''Dat is nog niet in het stadium dat hij al gaat vertellen wat er in het boek komt, hij zegt zelfs ik geef geen commentaar hierop omdat hij denk ik bang is voor de advocaten van Peter. Maar ik weet wel zeker dat dat boek er gaat komen en dat hij het schrijft'', zegt Evert. De Shownieuws-presentator vertelt dat hij verwacht dat het boek dit jaar nog verschijnt, waarschijnlijk nog voor de rechtszaak. ''Daarin doet ze alles uit de doeken. Ook alle details over de mishandelingen die volgens haar hebben plaatsgevonden'', laat Evert er verder nog over uit.
Hieronder kun je het fragment van Shownieuws bekijken.
Eerder werd al bekend dat Kremers onlangs naar Thailand is vertrokken om aan zichzelf te werken. De realityster heeft onthuld dat ze worstelt met PTSS, Post Traumatisch Stress Syndroom, als gevolg van haar relatie met Peter. Ze sleept de Massa is Kassa-ster voor de rechter, want ze heeft aangifte gedaan van mishandeling.
Wanneer het boek van Nicol officieel verschijnt, is nog niet bekend. Wel is duidelijk dat haar ex Peter Gillis ook een boek gaat uitbrengen. Dat gaat niet over zijn levensverhaal, want Gillis komt met een kookboek op de markt: Hatseflats. Deze publicatie komt uit op 2 november.
Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'
08:42De TV van gisteren: Kijkers ergeren zich kapot aan Claudia in Winter Vol Liefde: ‘Waarom die zus?!’
08:37Fidan Ekiz over Monique Hansler: 'Ik dacht... wat een heks'
08:00Hierom is Winter Vol Liefde maandag niet te zien