TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het zesdelige programma Timmyland onderzoekt presentator Tim den Besten hoe je de baas wordt van je eigen land. Het VPRO-programma won de Prix Jeunesse in de categorie non-fictie (11-15 jaar).
''De boodschap van de serie is onverminderd actueel. In het huidige tijdsgewricht is met kinderen praten over democratische waarden van groot belang. Timmyland laat zien dat dat met humor en gelaagdheid kan", reageert VPRO Jeugd-eindredacteur Juliette van Paridon op het winnen van de grote tv-prijs.
De advocaat van Tim heeft laten weten dat het winnen van de prijs Tim goed doet. Begin november maakte de presentator bekend dat hij een zeldzame vorm van kanker heeft. De advocaat heeft geen verdere details gegeven over de gezondheid van Den Besten.
Kort na het bekendmaken van zijn ziekte raakte Tim in opspraak door een artikel in het Parool, waarin hij beschuldigd werd van identiteitsfraude.
De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'