TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het zesdelige programma Timmyland onderzoekt presentator Tim den Besten hoe je de baas wordt van je eigen land. Het VPRO-programma won de Prix Jeunesse in de categorie non-fictie (11-15 jaar).
''De boodschap van de serie is onverminderd actueel. In het huidige tijdsgewricht is met kinderen praten over democratische waarden van groot belang. Timmyland laat zien dat dat met humor en gelaagdheid kan", reageert VPRO Jeugd-eindredacteur Juliette van Paridon op het winnen van de grote tv-prijs.
De advocaat van Tim heeft laten weten dat het winnen van de prijs Tim goed doet. Begin november maakte de presentator bekend dat hij een zeldzame vorm van kanker heeft. De advocaat heeft geen verdere details gegeven over de gezondheid van Den Besten.
Kort na het bekendmaken van zijn ziekte raakte Tim in opspraak door een artikel in het Parool, waarin hij beschuldigd werd van identiteitsfraude.
Partnerbijdrage
Déze wereldster is woensdag te gast bij talkshow Eva Jinek
15:19Groot verlies voor John en Kees de Bever
14:39Dit zijn de winnaars van Echte Meisjes in de Jungle: De Familie-editie 2026
13:32Dit is de startdatum van het nieuwe programma Daten in het Dorp
11:41Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'