TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het zesdelige programma Timmyland onderzoekt presentator Tim den Besten hoe je de baas wordt van je eigen land. Het VPRO-programma won de Prix Jeunesse in de categorie non-fictie (11-15 jaar).
''De boodschap van de serie is onverminderd actueel. In het huidige tijdsgewricht is met kinderen praten over democratische waarden van groot belang. Timmyland laat zien dat dat met humor en gelaagdheid kan", reageert VPRO Jeugd-eindredacteur Juliette van Paridon op het winnen van de grote tv-prijs.
De advocaat van Tim heeft laten weten dat het winnen van de prijs Tim goed doet. Begin november maakte de presentator bekend dat hij een zeldzame vorm van kanker heeft. De advocaat heeft geen verdere details gegeven over de gezondheid van Den Besten.
Kort na het bekendmaken van zijn ziekte raakte Tim in opspraak door een artikel in het Parool, waarin hij beschuldigd werd van identiteitsfraude.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
