TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
In het zesdelige programma Timmyland onderzoekt presentator Tim den Besten hoe je de baas wordt van je eigen land. Het VPRO-programma won de Prix Jeunesse in de categorie non-fictie (11-15 jaar).
''De boodschap van de serie is onverminderd actueel. In het huidige tijdsgewricht is met kinderen praten over democratische waarden van groot belang. Timmyland laat zien dat dat met humor en gelaagdheid kan", reageert VPRO Jeugd-eindredacteur Juliette van Paridon op het winnen van de grote tv-prijs.
De advocaat van Tim heeft laten weten dat het winnen van de prijs Tim goed doet. Begin november maakte de presentator bekend dat hij een zeldzame vorm van kanker heeft. De advocaat heeft geen verdere details gegeven over de gezondheid van Den Besten.
Kort na het bekendmaken van zijn ziekte raakte Tim in opspraak door een artikel in het Parool, waarin hij beschuldigd werd van identiteitsfraude.
Familie Bakhcha neemt afscheid van Een Huis Vol
13:31Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?