TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ze gaat werken als 'stem van de zender' en is vanaf vandaag volop te horen bij verschillende promo's die de nieuwe zender aankondigen en ook bij teasers van nieuwe programma's en andere zender-aankondigingen.
Quinty kan niet wachten om aan de slag te gaan. "Ik was zeer verheugd toen HGTV mij benaderde met de vraag of ik de voice-over van hun nieuwe zender wil zijn. Natuurlijk wil ik dat! Na bijna 13 jaar Koffietijd te hebben gepresenteerd, heb ik wel zin in een nieuwe uitdaging." Naar eigen zeggen is de presentatrice zelf ook dol op interieurinspiratie en contact dat gaat over verbouwingen. Zelf keek ze HGTV ook altijd toen ze in de Verenigde Staten was.
De nieuwe zender komt onder meer met programma's als Fixer To Fabulous, No Reno Demo met social media influencer Jennifer Todryk en My Lottery Dream Home met David Bromstad die loterijwinnaars helpt met hun gewonnen geld eindelijk dat grote droomhuis te kopen.
HGTV is vanaf maandag 15 januari te zien bij providers KPN, Ziggo en Odido.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien