TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Zanger René Froger kon donderdag op een hoop kritiek rekenen toen hij in Shownieuws uitsprak dat door de coronacrisis "artiesten het hardst getroffen zijn van iedereen". Ook de opmerking dat je als artiest geen ander werk kan doen, schoot velen in het verkeerde keelgat.
"Er is gewoon niks weet je", zei hij in het programma. "En een artiest is niet iemand die morgen bij een boer kan gaan werken ofzo. Je hebt een specifiek beroep en daar heb je allemaal een opleiding voor genoten. Een artiest kan niet zonder publiek.”
Op Twitter was René trending topic en ook vrijdag bleef heel Nederland over hem praten. In RTL Boulevard gaf de zanger een toelichting, waarin hij het heeft over 'de hele evenementenbusiness'. "Persoonlijk zeur ik niet, maar er zijn wel een heleboel artiesten in Nederland die het gewoon vreselijk moeilijk hebben op dit moment", verklaarde hij.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind