TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Zanger René Froger kon donderdag op een hoop kritiek rekenen toen hij in Shownieuws uitsprak dat door de coronacrisis "artiesten het hardst getroffen zijn van iedereen". Ook de opmerking dat je als artiest geen ander werk kan doen, schoot velen in het verkeerde keelgat.
"Er is gewoon niks weet je", zei hij in het programma. "En een artiest is niet iemand die morgen bij een boer kan gaan werken ofzo. Je hebt een specifiek beroep en daar heb je allemaal een opleiding voor genoten. Een artiest kan niet zonder publiek.”
Op Twitter was René trending topic en ook vrijdag bleef heel Nederland over hem praten. In RTL Boulevard gaf de zanger een toelichting, waarin hij het heeft over 'de hele evenementenbusiness'. "Persoonlijk zeur ik niet, maar er zijn wel een heleboel artiesten in Nederland die het gewoon vreselijk moeilijk hebben op dit moment", verklaarde hij.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven