TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Zanger René Froger kon donderdag op een hoop kritiek rekenen toen hij in Shownieuws uitsprak dat door de coronacrisis "artiesten het hardst getroffen zijn van iedereen". Ook de opmerking dat je als artiest geen ander werk kan doen, schoot velen in het verkeerde keelgat.
"Er is gewoon niks weet je", zei hij in het programma. "En een artiest is niet iemand die morgen bij een boer kan gaan werken ofzo. Je hebt een specifiek beroep en daar heb je allemaal een opleiding voor genoten. Een artiest kan niet zonder publiek.”
Op Twitter was René trending topic en ook vrijdag bleef heel Nederland over hem praten. In RTL Boulevard gaf de zanger een toelichting, waarin hij het heeft over 'de hele evenementenbusiness'. "Persoonlijk zeur ik niet, maar er zijn wel een heleboel artiesten in Nederland die het gewoon vreselijk moeilijk hebben op dit moment", verklaarde hij.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten