TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Zanger René Froger kon donderdag op een hoop kritiek rekenen toen hij in Shownieuws uitsprak dat door de coronacrisis "artiesten het hardst getroffen zijn van iedereen". Ook de opmerking dat je als artiest geen ander werk kan doen, schoot velen in het verkeerde keelgat.
"Er is gewoon niks weet je", zei hij in het programma. "En een artiest is niet iemand die morgen bij een boer kan gaan werken ofzo. Je hebt een specifiek beroep en daar heb je allemaal een opleiding voor genoten. Een artiest kan niet zonder publiek.”
Op Twitter was René trending topic en ook vrijdag bleef heel Nederland over hem praten. In RTL Boulevard gaf de zanger een toelichting, waarin hij het heeft over 'de hele evenementenbusiness'. "Persoonlijk zeur ik niet, maar er zijn wel een heleboel artiesten in Nederland die het gewoon vreselijk moeilijk hebben op dit moment", verklaarde hij.
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)