TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat heeft hij laten weten in het programma Perstribune op Radio 1, schrijft het ANP. BNNVARA schrapte De Vooravond - dat Renze samen met Fidan Ekiz presenteerde - vorig jaar omdat het 'urgentie' zou missen. Die verklaring werd destijds al door weinig mensen serieus genomen.
Ook Renze zelf is niet bepaald onder de indruk van de argumentatie. "Dat was natuurlijk een kulverklaring. Dat lijkt me duidelijk. Wat lees je als iemand weggaat? 'In goed overleg' wordt dan gezegd. Het viel een beetje in die categorie."
Renze is inmiddels verhuisd naar RTL, waar hij een eigen talkshow krijgt op RTL 4. Naar eigen zeggen wordt hij nog dagelijks geconfronteerd met de 'niet urgent'-uitlating van BNNVARA. Veel mensen gebruiken het als repeterende grap. "Als je iets doet met het nieuws van de dag ben je per definitie urgent. Urgent is wat nu gebeurt, wat dringend is. Maar goed, ik vind het een prachtig woord. En ik denk dat ze zelf niet hadden durven dromen dat het zo bleef hangen na die persverklaring."
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger