TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Van Ramshorst uit zijn ongenoegen over het tijdstip van Studio voetbal in een openhartig interview met het AD.
Voorheen had Studio voetbal een vaste plek op de zondagavond: rond de klok van 22.15 uur was het tijd om de wedstrijden van dat weekend door te nemen. Maar corona gooide roet in het eten: er kwam een ingelaste zondageditie van Op1 waardoor het sportprogramma opschoof.
Van Ramshorst had destijds alle begrip voor dat besluit: "Maar sinds Op1 op zondag is gestopt hebben wij onze oude tijdslot nooit meer teruggekregen. In plaats daarvan worden minder actuele programma’s uitgezonden en ligt de voetballiefhebber vaak al op bed als wij startten. Ik stoor me daar enorm aan."
Wat ook niet meehelpt is dat Studio voetbal als een nomade door de programmering schuift. De komende zondagen staan er starttijden van 22.57, 21.54, 22.13 en 22.49 uur in de schema's. Verwarrend, vindt Van Ramshorst die het liefst weer terug zou keren naar kwart over tien 's avonds.
Daar lijkt dit seizoen in elk geval nog geen kans op. De NPO laat in een reactie aan het AD weten zich niet te herkennen in de zorgen van Sjoerd. Een woordvoerder verklaart dat er 'niet zoveel onduidelijkheid' is voor de kijkers: "Het programma is elke zondag rond de klok van elf uur te zien (een enkele uitzondering daargelaten) en komt zo volgens ons prima tot zijn recht in onze rijke zondagavondprogrammering."
Deze BN’ers maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van Code van Coppens
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66
20:50Kijkers niet te spreken over aflevering van De Bondgenoten: ‘Oersaai’
14:45Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?