TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sjoerd van Ramshorst is vooral bekend als tv-presentator, maar hij doet ook nog iets heel anders. Hij schrijft namelijk liedjes voor niemand minder dan Gerard Joling.
Hoe leuk is dat!
Sjoerd schreef in 2018 het nummer Vakantie voor Gerard en dat beviel beide heren blijkbaar heel goed. Gerard komt op 17 november 2023 namelijk met een nieuw album uit, waarvoor hij wederom de handen ineen heeft geslagen met Sjoerd. Op het album staat de single Altijd Vrijgezel wat uit de koker van Sjoerd komt, vertellen de twee aan RTL Boulevard.
De oplettende lezer vindt de titel van dit nieuwe liedje misschien bekend klinken en dat klopt. Sjoerd schotelde Gerard dit nummer namelijk al eens voor in het tv-programma I Want Your Song. De keuze van Gerard viel destijds op een ander nummer, maar de zanger en presentator hebben elkaar nu dus alsnog gevonden.
Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start
22:03Zo loopt De Verraders 2026 af
21:20The Passion-kijkers zijn het over 1 ding helemaal eens: 'Hij maakt het alleen al het kijken waard'