TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sjoerd van Ramshorst is vooral bekend als tv-presentator, maar hij doet ook nog iets heel anders. Hij schrijft namelijk liedjes voor niemand minder dan Gerard Joling.
Hoe leuk is dat!
Sjoerd schreef in 2018 het nummer Vakantie voor Gerard en dat beviel beide heren blijkbaar heel goed. Gerard komt op 17 november 2023 namelijk met een nieuw album uit, waarvoor hij wederom de handen ineen heeft geslagen met Sjoerd. Op het album staat de single Altijd Vrijgezel wat uit de koker van Sjoerd komt, vertellen de twee aan RTL Boulevard.
De oplettende lezer vindt de titel van dit nieuwe liedje misschien bekend klinken en dat klopt. Sjoerd schotelde Gerard dit nummer namelijk al eens voor in het tv-programma I Want Your Song. De keuze van Gerard viel destijds op een ander nummer, maar de zanger en presentator hebben elkaar nu dus alsnog gevonden.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'