TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sjoerd van Ramshorst is vooral bekend als tv-presentator, maar hij doet ook nog iets heel anders. Hij schrijft namelijk liedjes voor niemand minder dan Gerard Joling.
Hoe leuk is dat!
Sjoerd schreef in 2018 het nummer Vakantie voor Gerard en dat beviel beide heren blijkbaar heel goed. Gerard komt op 17 november 2023 namelijk met een nieuw album uit, waarvoor hij wederom de handen ineen heeft geslagen met Sjoerd. Op het album staat de single Altijd Vrijgezel wat uit de koker van Sjoerd komt, vertellen de twee aan RTL Boulevard.
De oplettende lezer vindt de titel van dit nieuwe liedje misschien bekend klinken en dat klopt. Sjoerd schotelde Gerard dit nummer namelijk al eens voor in het tv-programma I Want Your Song. De keuze van Gerard viel destijds op een ander nummer, maar de zanger en presentator hebben elkaar nu dus alsnog gevonden.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten