TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het kort geding van een man die door realityster Maxime Meiland wordt beschuldigd van verkrachting is verplaatst. Op vrijdag 16 februari zal de zaak nu achter gesloten deuren in de rechtbank van Den Haag dienen.
Aanvankelijk zouden de twee partijen op vrijdag 19 januari tegenover elkaar staan. Op verzoek van beide kanten is de zaak echter uitgesteld. Meiland wordt in de zaak bijgestaan door slachtofferadvocaat Sébas Diekstra. Advocaat Peter Schouten staat de man bij tijdens de zaak.
De man deed in december aangifte tegen Maxime Meiland, omdat zij hem valselijk zou hebben beschuldigd van verkrachting. Destijds zouden beiden gemeenschap met elkaar hebben gehad toen zij vijftien jaar oud waren. In haar biografie schrijft de Chateau Meiland-telg dat het tegen haar zin in gebeurde. De man is het daar niet mee eens en eist een rectificatie of verbod op de verkoop van de biografie.
Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion
19:47Daan Schuurmans als ambitieuze koopman en Malou Gorter als barones in Grand Hotel aan Zee