TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eerder werd al bekend dat Roxeanne Hazes, Sanne Hans, Jaap Reesema en Mart Hoogkamer als zangcoaches aan de slag gaan in het nieuwe SBS6-programma 3 Minutes of Fame: It's Your Lucky Day. Nu is er nog een nieuwe naam aan het rijtje toegevoegd, want ook zanger Snelle gaat coachen in de feelgoodshow.
In de nieuwe SBS6-show 3 Minutes of Fame: It's Your Lucky Day worden zangtalenten verrast door de coaches. Er zijn genoeg zangtalenten in Nederland waar we nooit iets van horen. Dit programma geeft deze talenten een kans om te laten zien wat ze in huis hebben. Vrienden of familie van de talenten hebben hen stiekem aangemeld.
De bekende coaches stellen de talenten de vraag of ze toch voor één keer hun stem willen laten horen. De coaches maken de talenten klaar om te schitteren in de show.
In elke aflevering van deze zaterdagavondshow staan vijf talenten centraal. De talenten mogen helemaal zelf bepalen welk lied ze gaan zingen en hoe het optreden eruit gaat zien. Ze treden op voor hun vrienden, familie, de coaches en publiek. De presentatie van de show ligt in handen van Wendy van Dijk. 3 Minutes of Fame: It's Your Lucky Day is vanaf zaterdag 23 november wekelijks om 20.00 uur op SBS6 te zien.
Heel Holland Bakt Elke Dag: André valt oud-deelnemers in de armen
10:34Zo omzeilt Ali B de pers op derde zittingsdag: 'Slim gedaan'
10:00Zo werkt de nieuwe dagelijkse spelshow Pokerface: 'Kennis brengt je ver, bluf nog verder'
09:49Dit programma vervangt Miljoenenjacht op SBS6
09:14Pauw & De Wit ook naar de vrijdag- én zaterdagavond?