TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Eerder werd al bekend dat Roxeanne Hazes, Sanne Hans, Jaap Reesema en Mart Hoogkamer als zangcoaches aan de slag gaan in het nieuwe SBS6-programma 3 Minutes of Fame: It's Your Lucky Day. Nu is er nog een nieuwe naam aan het rijtje toegevoegd, want ook zanger Snelle gaat coachen in de feelgoodshow.
In de nieuwe SBS6-show 3 Minutes of Fame: It's Your Lucky Day worden zangtalenten verrast door de coaches. Er zijn genoeg zangtalenten in Nederland waar we nooit iets van horen. Dit programma geeft deze talenten een kans om te laten zien wat ze in huis hebben. Vrienden of familie van de talenten hebben hen stiekem aangemeld.
De bekende coaches stellen de talenten de vraag of ze toch voor één keer hun stem willen laten horen. De coaches maken de talenten klaar om te schitteren in de show.
In elke aflevering van deze zaterdagavondshow staan vijf talenten centraal. De talenten mogen helemaal zelf bepalen welk lied ze gaan zingen en hoe het optreden eruit gaat zien. Ze treden op voor hun vrienden, familie, de coaches en publiek. De presentatie van de show ligt in handen van Wendy van Dijk. 3 Minutes of Fame: It's Your Lucky Day is vanaf zaterdag 23 november wekelijks om 20.00 uur op SBS6 te zien.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer
06:47Vanavond op TV: MAX vakantieman, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Die Hard
11:46Ongemak in Lang Leve de Liefde: 'Weet je mijn naam nog wel?' (video)
11:27Opnieuw muzikaal succes voor Martin Morero in nieuw seizoen Gooische Vrouwen?
09:27De TV van gisteren: kijkers genieten van weergaloos optreden Emma Kok in Stars on Stage