TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tijdens zijn derde aflevering als kandidaat in De slimste mens blikt Art terug op de periode waarin het even onzeker leek of hij nog wel kon blijven presenteren.
In 2022 moest hij noodgedwongen al zijn werk neerleggen toen hij meerdere malen onder het mes moest vanwege poliepen op zijn stembanden. Hij moest vervolgens zo'n 100 dagen zwijgen om zijn spraakapparaat in alle rust te laten genezen. Dat bleef niet zonder gevolgen.
Voorheen leefde Rooijakkers een stuk gehaaster. Dat is veranderd: "Ik probeer meer te zijn met mijn hoofd waar mijn voeten ook zijn. Ik probeer nu bewust aanwezig te zijn. Ik neem wat meer tijd voor dingen."
Verder zei Art dat hij doelbewust minder vaak 'de stress' opzoekt. Op professioneel gebied lijkt dat niet echt te lukken: de presentator ruilde de relatieve rust van RTL-studioprogramma's als DNA singers in voor een nieuwe baan bij SBS 6 waar hij vanaf 6 januari het gezicht wordt van het dagelijkse, live actualiteitenprogramma Nieuws van de dag.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los