TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tijdens zijn derde aflevering als kandidaat in De slimste mens blikt Art terug op de periode waarin het even onzeker leek of hij nog wel kon blijven presenteren.
In 2022 moest hij noodgedwongen al zijn werk neerleggen toen hij meerdere malen onder het mes moest vanwege poliepen op zijn stembanden. Hij moest vervolgens zo'n 100 dagen zwijgen om zijn spraakapparaat in alle rust te laten genezen. Dat bleef niet zonder gevolgen.
Voorheen leefde Rooijakkers een stuk gehaaster. Dat is veranderd: "Ik probeer meer te zijn met mijn hoofd waar mijn voeten ook zijn. Ik probeer nu bewust aanwezig te zijn. Ik neem wat meer tijd voor dingen."
Verder zei Art dat hij doelbewust minder vaak 'de stress' opzoekt. Op professioneel gebied lijkt dat niet echt te lukken: de presentator ruilde de relatieve rust van RTL-studioprogramma's als DNA singers in voor een nieuwe baan bij SBS 6 waar hij vanaf 6 januari het gezicht wordt van het dagelijkse, live actualiteitenprogramma Nieuws van de dag.
Partnerbijdrage
Nicolette Kluijver deelt hoopvol nieuws over gezondheid
13:38Eerste beelden van The Voice of Holland beloven veel goeds
12:51Deze BN'ers doen mee aan De Quiz van het Jaar met Linda de Mol
11:52René van der Gijp ziet eerste beelden van De Geur van Succes met Sylvie Meis: ‘Dit is echt heel erg’
10:18Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland