TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ilonka Kröner, die meer dan 35 jaar de geliefde manager van André van Duin was, is eind februari op 73-jarige leeftijd overleden. Uiteraard staat de Omroep MAX-presentator daar even bij stil op zijn Instagrampagina.
Kröner liet de spotlights altijd over aan 'haar' ster André en daardoor zal ze bij het grote publiek wellicht niet zo bekend zijn.
Dat was ze wel bij Van Duin, die haar op Instagram dan ook bedankt voor 35 jaar samenwerking: 'Je was mijn steun en toeverlaat.'
Naast manager was ze overigens ook als producent verbonden aan enkele producties van André, zoals de Dik Voormekaar Show en Animal Crackers, zo meldt De Telegraaf.
Hieronder zie je André en Ilonka samen:
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier