TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Ilonka Kröner, die meer dan 35 jaar de geliefde manager van André van Duin was, is eind februari op 73-jarige leeftijd overleden. Uiteraard staat de Omroep MAX-presentator daar even bij stil op zijn Instagrampagina.
Kröner liet de spotlights altijd over aan 'haar' ster André en daardoor zal ze bij het grote publiek wellicht niet zo bekend zijn.
Dat was ze wel bij Van Duin, die haar op Instagram dan ook bedankt voor 35 jaar samenwerking: 'Je was mijn steun en toeverlaat.'
Naast manager was ze overigens ook als producent verbonden aan enkele producties van André, zoals de Dik Voormekaar Show en Animal Crackers, zo meldt De Telegraaf.
Hieronder zie je André en Ilonka samen:
Partnerbijdrage
Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV