TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt ze in een interview met RTL Boulevard.
De verhaallijn waarin Sam haar moeder Linda mishandelt en zelfs het ziekenhuis in slaat, kreeg veel kritiek. ''Ik heb behoorlijk veel negativiteit over me heen gehad. Daar ben ik eigenlijk best wel van geschrokken'', vertelt Stijn in gesprek met RTL Boulevard. ''Dat ben ik helemaal niet gewend. In die 15 jaar dat ik nu acteer, heb ik altijd de leuke en lieve rollen gespeeld'', aldus de actrice.
Inmiddels is Sam Dekker weer terug in Meerdijk. Linda’s man Luuk ontdekt dat Sam helemaal niet in Amerika verblijft, maar gewoon in Nederland is gebleven. Hij besluit om haar op te zoeken en Linda in te lichten. Actrice Stijn Fransen onthult dat de GTST-makers haar gevraagd hebben om de verhaallijn af te maken.
''Ik vond het hartstikke leuk dat ze zeiden van: wil je nog even je verhaallijn komen afmaken. Want er waren zoveel reacties op deze verhaallijn, dat de schrijvers wel zoiets hadden van: er moet nog een vervolg aankomen'', aldus Stijn.
Hoe de verhaallijn tussen Sam en Linda afloopt, blijft nog even afwachten.
Goede Tijden, Slechte Tijden is elke maandag t/m donderdag om 20:00 uur op RTL 4 te zien. Terug- en vooruitkijken kan bij Videoland.
Partnerbijdrage
Het is dit weekend tijd voor de laatste race in de triple header. Het Formule 1-circus reist verder af naar het zuiden voor de Grand Prix van Spanje.
Papa Jay uit Een Huis Vol wordt opnieuw vader
06:47Vanavond op TV: Black Lives Matter: 5 jaar later, FBI: Most wanted, Get Smart
12:21MAFS-Maarten is dolgelukkig met nieuwe liefde
10:10Eva van Dongen is back, Angela Schijf weer in haar Flikken-rol gekropen
09:43Op deze datum keert 2 voor 12 terug op televisie