TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tamara Brinkman nam onlangs afscheid van haar rol als Saskia Verduyn in GTST, maar dat ging haar niet in de koude kleren zitten.
Dat vertelt de actrice nu in een video op het Instagram-profiel van de soap.
Na vier jaar hield Tamara het voor gezien in Goede Tijden, Slechte Tijden. "Het was best wel een moeilijke beslissing, omdat het ook heel leuk is. Maar ja, het leven gaat verder en soms betekent dat dan dat je eerst een deur dicht moet doen voordat er weer andere deuren open kunnen gaan." De reden voor haar vertrek is eigenlijk heel simpel. "Ik wil nog andere rollen spelen en ik wilde even niet meer het sneltrein tempo doorzetten."
Toch laat het afscheid de actrice niet onberoerd. Ze mist de acteurs - en dan vooral de Verduyntjes - heel erg. "Ik moet echt afkicken." Gelukkig wordt Tamara ook erg gemist door haar oud-collega's, vertelt Cas Jansen in dezelfde video. Voor hem was het wel even schrikken toen zijn soap-echtgenoot haar vertrek wereldkundig maakte. "Als je dat dan hoort dan denk je echt: dat kan je van iedereen hebben, maar niet van Tamara."
Zo kijk je donderdag live naar FC Sion - Ajax
13:02Jan Versteegh richt zich tot De Bondgenoten-fan Mart Hoogkamer
11:53Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw