TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tamara Brinkman nam onlangs afscheid van haar rol als Saskia Verduyn in GTST, maar dat ging haar niet in de koude kleren zitten.
Dat vertelt de actrice nu in een video op het Instagram-profiel van de soap.
Na vier jaar hield Tamara het voor gezien in Goede Tijden, Slechte Tijden. "Het was best wel een moeilijke beslissing, omdat het ook heel leuk is. Maar ja, het leven gaat verder en soms betekent dat dan dat je eerst een deur dicht moet doen voordat er weer andere deuren open kunnen gaan." De reden voor haar vertrek is eigenlijk heel simpel. "Ik wil nog andere rollen spelen en ik wilde even niet meer het sneltrein tempo doorzetten."
Toch laat het afscheid de actrice niet onberoerd. Ze mist de acteurs - en dan vooral de Verduyntjes - heel erg. "Ik moet echt afkicken." Gelukkig wordt Tamara ook erg gemist door haar oud-collega's, vertelt Cas Jansen in dezelfde video. Voor hem was het wel even schrikken toen zijn soap-echtgenoot haar vertrek wereldkundig maakte. "Als je dat dan hoort dan denk je echt: dat kan je van iedereen hebben, maar niet van Tamara."
Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026