TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorig jaar werd Römer veroordeeld voor online misbruik van minderjarige meisjes. Hij moet drie maanden brommen, waarvan twee maanden voorwaardelijk.
In de verklaring van Römer - via zijn advocaat Bénédicte Ficq - is te lezen dat hij de straf accepteert. "Ik realiseer me dat de gebeurtenissen grote impact hebben gehad op de slachtoffers en dat hier maar één persoon verantwoordelijk is: ikzelf. Dit inzicht heb ik niet goed kenbaar kunnen maken tijdens de zitting afgelopen zomer", zo zegt hij.
"De oprechtheid en de waarde van dit besef kan ik nu alleen ‘bewijzen’ door de rechtbankstraf te aanvaarden en dus niet door te gaan met het door mij ingestelde hoger beroep. Hiermee hoop ik rust te brengen in het leven van alle betrokkenen", vervolgt de acteur.
Thijs Römer heeft besloten zijn hoger beroep in te trekken, zie persverklaring. pic.twitter.com/PC3rTDtirb — Ficq & Partners (@FicqPartners) March 1, 2024
Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained
06:00Zon, liefde en chaos: Ex on the Beach: Double Dutch is terug van weggeweest