TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vorig jaar werd Römer veroordeeld voor online misbruik van minderjarige meisjes. Hij moet drie maanden brommen, waarvan twee maanden voorwaardelijk.
In de verklaring van Römer - via zijn advocaat Bénédicte Ficq - is te lezen dat hij de straf accepteert. "Ik realiseer me dat de gebeurtenissen grote impact hebben gehad op de slachtoffers en dat hier maar één persoon verantwoordelijk is: ikzelf. Dit inzicht heb ik niet goed kenbaar kunnen maken tijdens de zitting afgelopen zomer", zo zegt hij.
"De oprechtheid en de waarde van dit besef kan ik nu alleen ‘bewijzen’ door de rechtbankstraf te aanvaarden en dus niet door te gaan met het door mij ingestelde hoger beroep. Hiermee hoop ik rust te brengen in het leven van alle betrokkenen", vervolgt de acteur.
Thijs Römer heeft besloten zijn hoger beroep in te trekken, zie persverklaring. pic.twitter.com/PC3rTDtirb — Ficq & Partners (@FicqPartners) March 1, 2024
Jeanine Janssen gaat niet op zomervakantie door MAX Vakantieman: 'Dit wordt het negentiende jaar'
09:30Nieuw gezin in Een Huis Vol: dit is de familie De Lange
08:58Greetje verlaat Urk, en daarmee ook de serie?
08:12De TV van gisteren: Victor Vlam maakt veel los bij Oranjezomer-kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Ik weet er alles van!, Stir of Echoes