TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
En geen zorgen: het is geen reden tot paniek.
Lees ook: Dit zijn de afvallers van Expeditie Robinson 2024
Thomas van der Vlugt mag er dan enorm sterk en vooral sportief uitzien, maar zijn huidige avontuur in Expeditie Robinson gaat toch nog niet bepaald over rozen. Al in een van de eerste afleveringen werd hij weggestuurd van het reguliere eiland, waarna hij samen met windsurfer Kiran Badloe terechtkwam op Titaneneiland. Hier zet hij momenteel alles op alles om proeven te winnen en zo zijn terugkeer in de competitie veilig te stellen.
Terwijl Thomas zich dus volledig inzet om de strijd te winnen, valt kijkers echter iets heel anders op: het litteken op zijn borst. Waar komt die nu precies vandaan? Om alle vragen te beantwoorden, reageert hij nu zelf. "Er zat ooit een gek plekje op mijn borst wat leek op een tumor. Ze wisten alleen niet of het goed of kwaadaardig was", schrijft hij. "Dus toen hebben we het weg laten halen en laten onderzoeken, maar daar kwam niets uit."
Dat laatste ging alleen niet helemaal naar wens. "Vervolgens heeft een assistent het gehecht, alleen is het niet zo heel netjes genezen. Daardoor ziet het er nu zo uit", gaat hij verder in het onderstaande bericht. "Al met al niets geks en zoals je ziet, ben ik kerngezond en ijzersterk."
Benieuwd of Thomas met die laatste eigenschappen erin slaagt om Expeditie Robinson te winnen? Het programma is iedere zondag om 20:00 uur te zien op RTL 4.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie