TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Sinds Thomas van Groningen de overstap heeft gemaakt naar Talpa, krijgen we steeds meer persoonlijke verhalen van hem te horen. Zo ook gisteravond, want in Vandaag Inside vertelde hij openhartig dat hij het afslankmiddel Ozempic gebruikt.
Die zagen de andere Vandaag Inside-mannen even niet aankomen.
Voor wie nog nooit van Ozempic heeft gehoord; het is een afslankmedicijn die je jezelf via een prik wekelijks moet toedienen en is alleen via een art te krijgen. Je zou hierdoor geen hongergevoel meer krijgen. Het middel is enorm populair bij mensen die graag snel willen afvallen.
Wilfred Genee en Johan Derksen gooiden gisteravond het onderwerp op in Vandaag Inside en met Thomas van Groningen aan de bar werd hij al gauw aangewezen als de persoon die dit middel wel zou kunnen gebruiken. Ze lachen er eerst om, maar dan geeft Thomas eerlijk toe dat hij het afslankmiddel al gewoon in de koelkast heeft staan.
“Ik zal eens een ontboezeming doen. Ik heb dat spul besteld, want ik kwam ervoor in aanmerking. Ik zit nu in week zes, maar weet nog niet of het werkt,” zegt Thomas. “Het doel is om er over een jaar uit te zien als Dolf Jansen,” grapt hij.
Wel wil hij kijkers nog iets meegeven. “Ik wil gewoon op een iets gezonder gewicht komen dus als dit mij helpt, maar mensen moeten wel weten dat dit echt geen wondermiddel is.”
Bekijk hieronder het fragment over zijn ontboezeming.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'