TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tijs van den Brink is voorlopig niet te zien in de NPO-talkshow Op1 en daar baalt de presentator flink van.
Tijs is namelijk geveld door het coronavirus, laat hij weten via Twitter.
"Voorlopig geen Dit Is de Dag of Op1 voor mij. Eindelijk, na 2,5 jaar, geveld door het coronavirus. Goed ziek van...", schrijft de presentator bij een foto van zijn positieve test.
Voorlopig geen @DitisdeDag of @op1npo voor mij. Eindelijk, na 2,5 jaar, geveld door het coronavirus. Goed ziek van… pic.twitter.com/OBT5z9Yt1u — Tijs van den Brink (@TijsvandenBrink) September 5, 2022
Een volger is nieuwsgierig naar zijn klachten en Tijs is de beroerdste niet om zijn vraag te beantwoorden. "Spieren vooral, keel, koorts, hoofdpijn." Ook laat hij aan een andere Twitteraar weten dat het de eerste keer is dat hij het virus te pakken heeft. "En hopelijk meteen de laatste."
Tijs neemt samen met Giovanca Ostiana elke dinsdag de presentatie van Op1 voor zijn rekening. Vooralsnog is niet duidelijk of er een vervanger wordt ingeschakeld.
Linda de Mol verklapt: 'Donkere wolk boven huwelijk Martin en Cheryl in Gooische Vrouwen'
15:21Zien: Emma Kok brengt prachtige ode aan Jade Kops in De Tafel van Gert
14:45Ewout Genemans voor nieuwe docu naar Los Angeles: 'Dit gaan we doen'
13:28Malou Petter: 'Ik kom terug op televisie'
12:11Bente verklapt hoe het er achter de schermen bij Beste Zangers aan toegaat