TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tim den Besten heeft de maand augustus op zijn best afgesloten, want hij mocht toen op bezoek bij niemand minder dan koning Willem-Alexander. Dat laat hij nu - bijna twee maanden later - weten via social media.
En dat was geen bliksembezoek om alleen handjes te schudden, maar voor een heus interview.
Tim is momenteel bezig met de opnames van zijn nieuwe jeugdserie Timmyland. Hij onderzoekt daarin hoe je de baas wordt van je eigen land en wat daar allemaal bij komt kijken. Zo wint hij onder meer advies in bij premier Mark Rutte en - als kers op de taart - dus ook bij koning Willem-Alexander. "Hoe ga ik dít nu weer uitleggen?!", schrijft Tim vol enthousiasme bij een foto waarop hij poseert met de Majesteit.
De presentator houdt het overigens niet alleen bij een bezoekje aan onze premier en koning. Hij maakt ook nog een eigen volkslied met zangeres Froukje, ontwerpt eigen geld en leert hoe je campagne moet voeren voor een eigen land.
Timmyland is vanaf 13 november 2022 elke zondag om 19:20 uur te zien op NPO 3 (NPO Zapp).
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’