TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Tim den Besten heeft de maand augustus op zijn best afgesloten, want hij mocht toen op bezoek bij niemand minder dan koning Willem-Alexander. Dat laat hij nu - bijna twee maanden later - weten via social media.
En dat was geen bliksembezoek om alleen handjes te schudden, maar voor een heus interview.
Tim is momenteel bezig met de opnames van zijn nieuwe jeugdserie Timmyland. Hij onderzoekt daarin hoe je de baas wordt van je eigen land en wat daar allemaal bij komt kijken. Zo wint hij onder meer advies in bij premier Mark Rutte en - als kers op de taart - dus ook bij koning Willem-Alexander. "Hoe ga ik dít nu weer uitleggen?!", schrijft Tim vol enthousiasme bij een foto waarop hij poseert met de Majesteit.
De presentator houdt het overigens niet alleen bij een bezoekje aan onze premier en koning. Hij maakt ook nog een eigen volkslied met zangeres Froukje, ontwerpt eigen geld en leert hoe je campagne moet voeren voor een eigen land.
Timmyland is vanaf 13 november 2022 elke zondag om 19:20 uur te zien op NPO 3 (NPO Zapp).
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
