TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dit blijkt uit een castingoproep die op social media circuleert.
In het nieuwe tv-programma - dat Misses Bouquet lijkt te gaan heten - opent Tjitske Reidinga elke week op een andere plek de deuren van haar pop-up bloemenwinkel. In deze kleurrijke omgeving gaat ze in gesprek met haar klanten, want zoals het eerder door Winston Gerschtanowitz en Nicolette van Dam gepresenteerde programma De Bloemenstal altijd zei: achter ieder boeket zit een verhaal.
Om de opnames hiervan in goede banen te leiden, zoeken de makers nog naar deelnemers. "Wil jij dus iemand verrassen of bedanken met een mooie bos bloemen? Heb jij iets te vieren, iets goed te maken, of wil je graag iemand opvrolijken? En kijk je er naar uit om jouw verhaal met Tjitske te delen? Meld je dan zo snel mogelijk aan", aldus de oproep die tevens alvast verklapt dat er een pop-upstore komt in Haarlem. Aanmelden kan door te mailen naar oproep@icp.nl.
Op welke zender Misses Bouquet straks te zien is, is nog niet bekend. Wel is duidelijk dat het programma wordt geproduceerd door I Care Producties. Ditzelfde productiehuis is ook verantwoordelijk voor tv-shows als For One Night Only, Het Echte Leven in de Dierentuin en Nederland Staat op Tegen Kanker.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde