TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Egbers presenteerde dinsdag een businessclub-avond bij zijn geliefde Heracles Almelo. De Eredivisionist uit Almelo liet in een reactie via Tom Uitzetter, commercieel manager van Heracles Almelo, aan het AD weten dat de aantijgingen geen reden zijn om niet te willen samenwerken met Egbers. "Wij hebben met Tom een echte Heraclied en een prima presentator voor onze businessclub-avond gevonden. Wat er tussen hem en de NOS speelt, daar kunnen wij ons als club niet mee bemoeien."
In het artikel in de Volkskrant werd wangedrag op de redactievloer van NOS Sport aan de kaak gesteld. Egbers werd genoemd als een van de mensen die grensoverschrijdend gedrag zou hebben vertoond. De presentator zou een vrouwelijke collega, met wie hij een affaire zou hebben gehad, hebben geïntimideerd en gepest.
De presentator heeft hiervoor spijt betuigd, onder andere in de talkshow Khalid & Sophie. "Ook het feit dat zij destijds twintiger was en ik veertiger telt voor mij, na al die jaren terugkijkend, zwaar", zei Egbers onder andere. "Ik kijk op deze hele periode terug als een uitzonderlijk verdrietige, waarin ik fouten heb gemaakt. Daarvan heb ik spijt. Ik kan het helaas niet terugdraaien."
Jim Bakkum wil Geef Nooit Op terugbrengen: 'Inbox ontploft met nostalgische reacties'
12:05Vandaag Inside wil veto over Lucky TV: 'Bepalen of ze leuk genoeg zijn om uit te zenden'
11:31Echte Gooische Moeder Leslie Keijzer openhartig over vreemdgaan partner: ‘Goof gaat ook vreemd’
10:58Kees van der Spek Ontmaskert keert op deze datum terug op tv
10:00Zo liep het negentiende seizoen van Flikken Maastricht af