TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De acteur en presentator reed in november vorig jaar met zijn bolide op een pijlwagen. Hij zat met teveel alcohol achter het stuur en raakte levensgevaarlijk gewond. Inmiddels gaat het de goede kant op, zo laat Waes weten.
"Gebroken ribben en een gebroken heup", schrijft hij over enkele van zijn verwondingen. Ook kampte hij met een zware hoofdwond. "Nog enkele weken rustig aan en dan kan ik stilaan ook fysiek de draad weer oppikken", voegt de Belg eraan toe.
De Undercover-acteur en televisiemaker schrijft verder dat hij beseft veel geluk te hebben gehad en dat hij hoopt in maart weer op de set te staan. "Ik kijk daar erg naar uit", schrijft hij.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'