TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Hij noemt het zelf dan ook een 'grote, onbegrijpelijke fout'.
Heel Nederland en België schrok zich afgelopen zaterdag een hoedje toen het nieuws naar buiten kwam dat Tom Waes ernstig gewond was geraakt na een auto-ongeluk. De 56-jarige presentator reed die nacht in zijn oldtimer bij de Kennedytunnel in Antwerpen, waar hij tegen een bord aanreed dat waarschuwde voor wegwerkzaamheden.
De oorzaak van het incident is inmiddels duidelijk: drank. "Ik herinner me niets van het ongeval of van de omstandigheden die bewuste avond in de Kennedytunnel. Feit is dat ik die avond op restaurant en café geweest ben, en dat ik te veel gedronken had om nog met de auto te mogen rijden", licht hij nu openlijk toe. "Toch ben ik in de auto gestapt om thuis te geraken. Onbegrijpelijk. Dat had ik nooit mogen doen, daar bestaat geen twijfel over."
De acteur en presentatoris zich er dan ook terdege van bewust hoe veel geluk hij gehad heeft. "Geluk dat ik geen slachtoffers heb gemaakt en geluk dat ik het zelf heb overleefd", reflecteert hij. "Het is een grote, onbegrijpelijke fout, waar ik me verschrikkelijk bij voel." Of zijn acties verder nog gerechtelijke consequenties heeft moet blijken.
Voor nu focust Tom Waes zich vooral op zijn persoonlijk herstel. "Daarom zal ik komende maanden geen verdere verklaringen meer in de pers afleggen."
Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau