TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Vier jaar geleden kreeg Ogilvie ook al te horen dat hij kon fluiten naar de miljoenen waar hij naar eigen zeggen recht op had.
Het Schotse medium had in 2018 een rechtszaak aangespannen tegen RTL Nederland. Jarenlang presenteerde hij bekende tv-programma's zoals Baby's Wil Is Wet en The Ghost Whisperer. Ook ging hij in 2008 in opdracht van RTL Nederland theatershows doen. De inkomsten zouden verdeeld worden tussen RTL Nederland en Ogilvie, maar juist dat gedeelte is volgens de presentator niet eerlijk verlopen.
Volgens Ogilvie heeft RTL Nederland alle gemaakte kosten al voor de verdeling van de inkomsten afgetrokken, waardoor hij benadeeld werd. Vandaar dat hij een rechtszaak aanspande, maar helaas voor Ogilvie zonder succes. De rechtbank oordeelde toen dat RTL Nederland slechts 113.000 euro aan de presentator moest betalen, maar daar ging Ogilvie niet mee akkoord.
In 2020 werd het hoger beroep van Ogilvie afgewezen. Omdat dat om een tussenvonnis ging, diende de zaak afgelopen dinsdag opnieuw. Maar zonder geluk voor hem, Het hof bepaalde namelijk dat het tussenvonnis bindend was. Hierdoor moet het medium het nu dus echt met een stuk minder doen.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg