TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dit gebeurt natuurlijk niet zomaar: Piet Paulusma was tot zijn dood nauw betrokken bij de organisatie van het evenement.
Het MAX Skûtsje Journaal staat vanaf maandag dagelijks stil bij het SKS-kampioenschap skûtjesilen, een iconisch zeilevenement. Veertien teams zeilen elf wedstrijden in Friesland. Aan Carrie ten Napel en skûtjesilenexpert Eelke Dykstra de taak om met de hoofdpersonen van de wedstrijden te spreken en hun licht te laten schijnen op de beslissende momenten in de wedstrijd.
Eén van die gasten is dus Lume Paulusma, voor wie het alweer even geleden is dat hij in de media verscheen. Alleen rond het overlijden van de populaire weerman, in maart van dit jaar, gaf Lume nog een interview aan Omroep Fryslân. Daarin vertelde hij onder meer over Piets passie voor het weer. "Daar moest alles voor wijken. Dat moest altijd doorgaan. Wat er ook gebeurde, hij moest en zou het weer doen. En dat is mooi, maar hij is er veel te vroeg mee opgehouden."
MAX Skûtsje Journaal is maandag om 17:30 uur te zien op NPO1.
Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?