TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Mathilde maakte het nieuws vandaag zelf bekend op Facebook.
''Vanmiddag om 13:54 is mijn prachtige dochter geboren!", schrijft Mathilde op Facebook. Haar kindje heeft een bijzondere naam gekregen, want ze is vernoemd naar haar tweelingzus Gerda. "Haar naam is Gerda. Vernoemd naar haar trotse Tutte. Alles gaat goed met ons. Ik ben enorm verliefd." Haar tweelingzus Gerda heeft in november een zoontje gekregen: Jelle.
Mathilde maakte vorig jaar bekend dat ze in verwachting was van haar tweede kindje. Ze heeft al een zoon uit een eerdere relatie: Jason. Mathilde kreeg haar tweede kindje via een donor.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix