TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het lijkt erop dat operazangeres Francis van Broekhuizen een nieuwe tv-klus te pakken heeft. Volgens mediapersoonlijkheid en kijkcijferexpert Tina Nijkamp is er namelijk een vervolg van het KRO-NCRV programma Francis naar Lourdes in de maak.
Dat meldt Tina Nijkamp in haar podcast Tina's TV update.
Vorig jaar maakte Francis Broekhuizen de documentaireserie Francis naar Lourdes. In deze serie reisde Van Broekhuizen als vrijwilliger naar het beroemde Maria-bedevaartsoord in Frankrijk. Ze stak daar als vrijwilliger de handen uit de mouwen en beleefde bijzondere momenten met haar medepelgrims.
''Vorig jaar kreeg ze een eigen tv-show, die heette Francis naar Lourdes. Daar komt een vervolg op, ook weer bij de KRO-NCRV. En dat gaat heten: Francis naar Franciscus'', maakt Tina Nijkamp in haar podcast bekend. Volgens Tina is deze nieuwe tv-show op 20 december te zien op NPO 2.
Hoe het nieuwe programma er precies uit gaat zien, is nog niet bekend. Wordt vervolgd!
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'