TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het lijkt erop dat operazangeres Francis van Broekhuizen een nieuwe tv-klus te pakken heeft. Volgens mediapersoonlijkheid en kijkcijferexpert Tina Nijkamp is er namelijk een vervolg van het KRO-NCRV programma Francis naar Lourdes in de maak.
Dat meldt Tina Nijkamp in haar podcast Tina's TV update.
Vorig jaar maakte Francis Broekhuizen de documentaireserie Francis naar Lourdes. In deze serie reisde Van Broekhuizen als vrijwilliger naar het beroemde Maria-bedevaartsoord in Frankrijk. Ze stak daar als vrijwilliger de handen uit de mouwen en beleefde bijzondere momenten met haar medepelgrims.
''Vorig jaar kreeg ze een eigen tv-show, die heette Francis naar Lourdes. Daar komt een vervolg op, ook weer bij de KRO-NCRV. En dat gaat heten: Francis naar Franciscus'', maakt Tina Nijkamp in haar podcast bekend. Volgens Tina is deze nieuwe tv-show op 20 december te zien op NPO 2.
Hoe het nieuwe programma er precies uit gaat zien, is nog niet bekend. Wordt vervolgd!
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten