TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het lijkt erop dat operazangeres Francis van Broekhuizen een nieuwe tv-klus te pakken heeft. Volgens mediapersoonlijkheid en kijkcijferexpert Tina Nijkamp is er namelijk een vervolg van het KRO-NCRV programma Francis naar Lourdes in de maak.
Dat meldt Tina Nijkamp in haar podcast Tina's TV update.
Vorig jaar maakte Francis Broekhuizen de documentaireserie Francis naar Lourdes. In deze serie reisde Van Broekhuizen als vrijwilliger naar het beroemde Maria-bedevaartsoord in Frankrijk. Ze stak daar als vrijwilliger de handen uit de mouwen en beleefde bijzondere momenten met haar medepelgrims.
''Vorig jaar kreeg ze een eigen tv-show, die heette Francis naar Lourdes. Daar komt een vervolg op, ook weer bij de KRO-NCRV. En dat gaat heten: Francis naar Franciscus'', maakt Tina Nijkamp in haar podcast bekend. Volgens Tina is deze nieuwe tv-show op 20 december te zien op NPO 2.
Hoe het nieuwe programma er precies uit gaat zien, is nog niet bekend. Wordt vervolgd!
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming