TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Victor Abeln probeert met een drankje en een praatje de zenuwen bij de kandidaten van First Dates weg te nemen, maar dat is binnenkort verleden tijd.
De barman houdt het namelijk voor gezien bij de datingshow, meldt hij op Instagram.
Hij was er vanaf de eerste aflevering bij en nu moet First Dates verder zonder zijn vertrouwde gezicht. "Na meer dan 4000 dates en allemaal prachtige, ontroerende, grappige en emotionele gesprekken aan dit barretje stop ik er voorlopig mee." Victor heeft een bijzondere reden om vaarwel te zeggen tegen de datingshow. "Ik ga op wereldreis!"
Gelukkig hoeven we nog niet direct afscheid van hem te nemen, want hij is tot 2025 te zien in de afleveringen.
Natuurlijk kan First Dates niet verder zonder iemand achter de bar en dus wordt er een zoektocht gestart naar een opvolger. "Ben jij de allerleukste barkeeper van Nederland en wil en kan jij in mijn schoenen staan? Meld je dan aan", aldus Victor in een video op Instagram. Aanmelden kan hier.
Of Victor na zijn wereldreis weer terugkeert bij de datingshow? Wie weet!
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar