TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Martijn Lakemeijer en de Argentijnse Delfina Chaves spelen de hoofdrollen in de nieuwe Videoland-serie Máxima. De acteurs spelen daarin het koningskoppel Willem-Alexander en Máxima, maar ook naast de camera vormen ze inmiddels een setje.
In gesprek met RTL Boulevard vertellen de twee dat de vonk is overgeslagen tijdens de opnames van Máxima. ,,Tijdens het werken hadden we altijd veel plezier”, begint Chaves. ,,Het was een lang avontuur en het was hard werken. Ik heb het gevoel dat we elkaar goed gezelschap hebben gehouden. En ja, er is een chemie tussen ons”, lacht de actrice.
Lakemeijer bevestigt in datzelfde gesprek dat de twee het erg gezellig hebben met elkaar. ,,Toen we klaar waren met filmen in september hadden we besloten om elkaar op te zoeken. Ook nog na het filmen.”
Mäxima is vanaf 20 april te zien bij Videoland. De zesdelige serie gaat over het leven van koningin Máxima en is gebaseerd op de bestseller van schrijfster Marcia Luyten.
Arno Vermeulen (65) gaat met vervroegd pensioen: ‘Prachtig moment’
06:47Vanavond op TV: Code of silence, The winner takes it all, Tears of the Sun
01:50Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland