TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Voor de camera's van RTL Boulevard blikt Torenstra (49) terug op zijn tijd in Het perfecte plaatje waar hij na zes afleveringen het onderspit moest delven.
Torenstra laat weten in de eerste plaats veel geleerd te hebben, al heeft hij er net te weinig effort in kunnen steken om door te gaan. Toch wil hij meer met fotografie gaan doen, al was het maar op amateurniveau om betere foto's van zijn gezin te maken. Ook lijkt het hem boeiend om zich toe te leggen op portretfotografie en te werken met kunstmatig licht.
Uiteraard stond hij ook stil bij het volgens heel wat kijkers onvergetelijke moment waarop medekandidaat Niek Roozen hem vroeg met de billen bloot te gaan voor de macroshoot. Roozen zag in zijn gespierde bilpartij een stel zandduinen waar een kudde kamelen doorheen trok.
Waldemar reageert op het eindresultaat dat door meer dan een miljoen kijkers werd gezien: "Kijk, dat is iets dat op het moment heel logisch lijkt. Hij vraagt het aan mij, je bent daar met elkaar foto's aan het maken en je denkt 'natuurlijk, dat is een duin!'. Maar daar denk je later van 'hmmm... is het nou wel zo fijn om daar voor heel Nederland mee op tv te gaan?"
Torenstra twijfelt over de beslissing: "Misschien had ik het achteraf niet zo gedaan. Aan de andere kant, het is ook zo: 't zijn maar een stel blote billen."
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier