TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt de acteur aan het AD-magazine 'Mezza'.
"Lang gedacht: als ik maar niet gek word van die piep", aldus Torenstra over zijn aandoening. Toch kan de acteur nu vertellen dat hij er redelijk mee heeft leren leven.
In het interview vertelt Torenstra dat het hem helpt om te sporten. "Als ik niet beweeg, merk ik dat ik grimmiger word. En ik moet in conditie zijn voor mijn werk, elke avond in het theater staan, of de vechtpartijen in de film De Vuurlinie, dat is best zwaar." Ook helpt heel lang uitslapen voor de acteur naast het sporten. Hij noemt zichzelf nogal een avondmens. "Het liefst zou ik elke dag om 02.30 naar bed gaan en 10.30 opstaan, maar dat gaat niet met kinderen."
Onlangs was de acteur nog te zien in de serie Five Live. Het eerste seizoen is afgerond en de vraag is of er nog een tweede seizoen zal volgen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'