TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt de acteur aan het AD-magazine 'Mezza'.
"Lang gedacht: als ik maar niet gek word van die piep", aldus Torenstra over zijn aandoening. Toch kan de acteur nu vertellen dat hij er redelijk mee heeft leren leven.
In het interview vertelt Torenstra dat het hem helpt om te sporten. "Als ik niet beweeg, merk ik dat ik grimmiger word. En ik moet in conditie zijn voor mijn werk, elke avond in het theater staan, of de vechtpartijen in de film De Vuurlinie, dat is best zwaar." Ook helpt heel lang uitslapen voor de acteur naast het sporten. Hij noemt zichzelf nogal een avondmens. "Het liefst zou ik elke dag om 02.30 naar bed gaan en 10.30 opstaan, maar dat gaat niet met kinderen."
Onlangs was de acteur nog te zien in de serie Five Live. Het eerste seizoen is afgerond en de vraag is of er nog een tweede seizoen zal volgen.
Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026
15:50De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?