TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat vertelt hij in gesprek met De Telegraaf.
In deze periodes vinden de opnames van het programma plaats en vanaf 16 januari worden er 17 afleveringen uitgezonden na drie jaar afwezigheid. Waylon stelt dat hij verhalen hoort over nieuwe protocollen, wat hem aan het denken heeft gezet. "Ik ben er wel wat sceptisch over hoe gezellig of leuk de sfeer nu achter de schermen kan zijn. Door al die nieuwe regels is er een sfeer van wantrouwen."
De cursussen die verplicht worden gesteld ziet hij dan ook kritisch tegemoet. Een cursus als 'respectvol samenwerken met elkaar' vindt hij onzin. "Zo'n cursus heb ik niet nodig. Ik doe dit al van jongs af aan, heb in mijn carrière iedere kabel gerold die er is", zegt hij.
De zanger zegt dat dit alles niet goed voelt voor hem, het voelt als 'een motie van wantrouwen'. "Het is doorgeslagen naar de andere kant." Hij vertelt dat er standaard twee mensen aanwezig zijn zodra hij een zender om krijgt, iets wat hij als 'vervelend' ervaart. "Dan nog moet je heel moeilijk vragen of je iemand mag aanraken. Er is binnen mijn team nooit iets gebeurd. Het was transparant."
The Voice of Holland is vanaf vrijdag 16 januari om 20.00 uur bij RTL 4 te zien.
Carlo Boszhard over nieuw seizoen The Masked Singer zonder Loretta Schrijver: 'We benoemen ons verdriet'
12:12De Verhulstjes keren in december terug met 'magische kerstspecial'
11:16Waylon kritisch over nieuwe protocollen The Voice: 'Sfeer van wantrouwen'
10:15Zangeres Emma Heesters kan niet meer zwanger raken na kankerbehandeling
10:00Buddy Vedder belooft een groots seizoen van The Masked Singer: 'Nóg meer spektakel'