TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Talpa werkt momenteel aan een nieuwe reeks van Medisch Centrum West. Wendy van Dijk werd genoemd als hoofdrolspeelster van de ziekenhuisserie, maar dat gaat niet door. De presentatrice en actrice zal niet te zien zijn in de doorstart van de serie.
Ze heeft laten weten dat ze de rol heeft afgeslagen, omdat haar dochter Lizzy nog niet hersteld is. Dat heeft Talpa bevestigd aan het ANP.
''Wendy zou een rol gaan spelen in Medisch Centrum West. Vanwege het herstel van haar dochter kan Wendy voorlopig haar werkzaamheden niet hervatten en zal zij helaas niet kunnen meewerken aan de opnames van deze serie”, aldus een woordvoerder van Talpa. ''Dat vinden wij heel spijtig, maar daar hebben wij vanzelfsprekend alle begrip voor.”
Het is nog niet bekend wie er wel te zien zijn in de doorstart van Medisch Centrum West en wanneer de serie op SBS6 te zien is.
De dochter van Wendy van Dijk werd onlangs gediagnosticeerd met een zeldzame bloedziekte, waardoor de actrice haar werkzaamheden voorlopig heeft neergelegd. Volgens Talpa is het nog niet duidelijk wanneer ze haar werkzaamheden weer oppakt.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'