TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Talpa werkt momenteel aan een nieuwe reeks van Medisch Centrum West. Wendy van Dijk werd genoemd als hoofdrolspeelster van de ziekenhuisserie, maar dat gaat niet door. De presentatrice en actrice zal niet te zien zijn in de doorstart van de serie.
Ze heeft laten weten dat ze de rol heeft afgeslagen, omdat haar dochter Lizzy nog niet hersteld is. Dat heeft Talpa bevestigd aan het ANP.
''Wendy zou een rol gaan spelen in Medisch Centrum West. Vanwege het herstel van haar dochter kan Wendy voorlopig haar werkzaamheden niet hervatten en zal zij helaas niet kunnen meewerken aan de opnames van deze serie”, aldus een woordvoerder van Talpa. ''Dat vinden wij heel spijtig, maar daar hebben wij vanzelfsprekend alle begrip voor.”
Het is nog niet bekend wie er wel te zien zijn in de doorstart van Medisch Centrum West en wanneer de serie op SBS6 te zien is.
De dochter van Wendy van Dijk werd onlangs gediagnosticeerd met een zeldzame bloedziekte, waardoor de actrice haar werkzaamheden voorlopig heeft neergelegd. Volgens Talpa is het nog niet duidelijk wanneer ze haar werkzaamheden weer oppakt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:12Hilarisch: Raymond Mens gaat op krokodillenjacht in New Orleans (video)
09:57Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.