TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het achtste seizoen van Het perfecte plaatje staat op het punt te beginnen, maar wat jurylid William Rutten betreft is het vrijwel uitgesloten dat er ooit een seizoen zonder bekende Nederlanders komt.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Rutten krijgt de vraag echter geregeld op straat. In gesprek met Veronica Superguide vertelt hij dan ook dat áls het zou gebeuren er misschien wel honderdduizend aanmeldingen binnen zouden komen. Maar de kans dat hij ooit het werk van onbekende amateurfotografen gaat beoordelen acht hij klein omdat het wat hem betreft niet bij het programma past.
Waar hij echter wel oren naar heeft is een All-Stars editie van Het perfecte plaatje waarin de winnaars van de fotowedstrijd het nog een keer tegen elkaar opnemen. Het zou wat William betreft een ideale afsluiter zijn van het format mocht het programma ooit stoppen.
Zelf is de 52-jarige fotograaf alles behalve van plan te stoppen: "Zolang het loopt, doe ik mee. Ik zou ook niet weten waarom we ermee zouden stoppen. Fotografie is hobby nummer één in de wereld, en dit is de perfecte mix tussen entertainen, een beetje etteren of een leuk grapje tussendoor en ook af en toe wat leren."
Het perfecte plaatje is vanaf woensdag 12 oktober te zien om 20:30 uur bij RTL 4.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien