TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het achtste seizoen van Het perfecte plaatje staat op het punt te beginnen, maar wat jurylid William Rutten betreft is het vrijwel uitgesloten dat er ooit een seizoen zonder bekende Nederlanders komt.
_______________________________________________________________________________
Elke dag de beste tv, film en serie-tips direct in je mailbox? Meld je aan voor onze nieuwsbrief:
_______________________________________________________________________________
Rutten krijgt de vraag echter geregeld op straat. In gesprek met Veronica Superguide vertelt hij dan ook dat áls het zou gebeuren er misschien wel honderdduizend aanmeldingen binnen zouden komen. Maar de kans dat hij ooit het werk van onbekende amateurfotografen gaat beoordelen acht hij klein omdat het wat hem betreft niet bij het programma past.
Waar hij echter wel oren naar heeft is een All-Stars editie van Het perfecte plaatje waarin de winnaars van de fotowedstrijd het nog een keer tegen elkaar opnemen. Het zou wat William betreft een ideale afsluiter zijn van het format mocht het programma ooit stoppen.
Zelf is de 52-jarige fotograaf alles behalve van plan te stoppen: "Zolang het loopt, doe ik mee. Ik zou ook niet weten waarom we ermee zouden stoppen. Fotografie is hobby nummer één in de wereld, en dit is de perfecte mix tussen entertainen, een beetje etteren of een leuk grapje tussendoor en ook af en toe wat leren."
Het perfecte plaatje is vanaf woensdag 12 oktober te zien om 20:30 uur bij RTL 4.
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen