TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Twee weken geleden spande Samantha Steenwijk een kort geding aan tegen Yvonne Coldeweijer nadat de vlogger had beweerd dat de zangeres stiekem 22 kilo was afgevallen dankzij illegale dieetpillen die in het ergste geval hartproblemen en herseninfarcten kunnen veroorzaken.
Samantha vond de bewering niet alleen kwalijk en leugenachtig maar ook potentieel levensgevaarlijk. Wat als haar fans die pillen zouden gebruiken en er lichamelijk letsel door oplopen? Ze eiste daarom een rectificatie én 5000 euro. De vergoeding wees de rechter van de hand, wel moest Yvonne de proceskosten van 2500 euro betalen én een rectificatie plaatsen op haar kanalen.
In haar instastories legt Yvonne uit dat het vonnis juist in het voordeel van juice kanalen werkt. De rechter heeft wat haar betreft een handleiding gegeven voor het publiceren van 'juice' (zoals ze haar sappige roddels noemt): "Ik hoef van de rechter geen sluitend bewijs te leveren, maar het enkel aannemelijk te maken."
Belangrijker nog: "Ook hoef ik geen hoor- en wederhoor toe te passen voor ik mijn juice breng. Dat mijn bronnen zijn beschermd, omdat ik weldegelijk onderdeel ben van de pers, is heel erg belangrijk voor mij en een overwinning voor alle juice kanalen."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Sander en de kloof, André Hazes: En nu ..., Rampage: Big Meets Bigger
18:21De Slimste Mens vanavond niet te zien vanwege overlijden Paulien Cornelisse
17:13Schrijfster en cabaretière Paulien Cornelisse (50) overleden
16:02Dit programma vervangt De Bauers, een Nieuwe Fase op NPO1
15:11Sieneke wil wel weer meedoen aan het Songfestival