TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Dat Yvonne Coldeweijer niet vies is van wat ‘juicy’ roddels, is inmiddels bekend. De filmpjes deelt ze dan ook graag met haar volgers, maar deze keer is ze in een val van BNR getrapt.
Presentatrice Talitha Muusse en BNR wilden kijken hoe juicekanalen precies te werk gaan en of alles zomaar overgenomen wordt. Daarom deelde BNR anoniem een filmpje met Yvonne waarin Muusse van de achterkant gefilmd wordt in een toiletruimte.
Er is vrij weinig te zien op de video, maar Yvonne baseert zich op de berichten die ze ontving bij de video waarbij gezegd werd dat Muusse op een afscheidsfeest voor een collega 'opgefokt' deed en poeder om haar neus had.
Yvonne dacht dat ze een juicy roddel te pakken had, maar niets was dus minder waar. Muusse wil met deze actie laten zien hoe makkelijk juicekanalen ‘onwaarheden verspreiden’.
In een eerste reactie liet Yvonne weten dat ze niet 'een of andere onderzoeksjournalist' is. “Ik ben gewoon een juicekanaal. Als ik een video ontvang van iemand die zit te snuiven, dan post ik het gewoon! Het is gewoon juice. That's it.”
Daarna haalt ze flink uit naar Muusse op haar Instagram: “Talitha Muusse (een ontslagen presentatrice van Op1) en BNR nieuwsradio wilden bewijzen dat ik niet integer ben', zo begint ze haar verhaal. 'Ze misleidden me met nepjuice en haalden daar zelfs de landelijke pers mee. Zo zo, dat was alweer even geleden he meid? Zat je carrière in een dipje?”
“De rechter heeft me richtlijnen gegeven waar ik me aan hoor te houden. Ik hoef niet te bewijzen dat iets 100% zeker waar is. Ik moet laten zien dat het aannemelijk is. Als jij in een video stiekem bij de wastafel aan een sleutel snuift, acht ik het aannemelijk dat je daar coke gebruikt. Dat is toch logisch? Daarnaast heb ik hoor en wederhoor toegepast en ook nog vermeld dat de video fake kan zijn. Ik heb dus rechtmatig gehandeld.”
Talitha reageerde vanmorgen bij Veronica. Bekijk hieronder haar reactie.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers