TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen dagen was Jeroen Pauw zo slecht bij stem dat hij tijdens Pauw zijn gasten de autocue liet voorlezen om zijn stem te sparen. Kijkers voelden massaal mee met de presentator.
Aan zijn stem te horen heeft Jeroen te lang in de kou op een hoekje gestaan.#pauw — Elphy 💙 (@elfjeElphy) October 17, 2019
Hulde PauwðŸ‘ðŸ¼Een gesprek voeren met zo'n stem.....Ik had het niet gered...🙊🙉 #pauw — Alberdina Chatarina🚜🚜 (@dinie_van) October 17, 2019
Wel een bikkel die Jeroen. Show doen ondanks slechte stem en even goed als altijd. #pauw — Mayraâ˜€ï¸ (@M062020) October 17, 2019
Jeroen pauw zijn stem is te pijnlijk om aan te horen!#pauw — Joep_m13 (@M13Joep) October 17, 2019
Inmiddels gaat het weer wat beter en dat is niet zonder reden. Jeroen nam geen enkel risico en kocht een hele apotheek leeg.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden