TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Het laatste seizoen van Boer Zoekt Vrouw leverde een paar mooie koppels op, waaronder Hans en Annette. Afgelopen juli werd zelf bekend dat ze gingen samenwonen maar is alles nog steeds koek en ei?
Het stel bracht een bezoekje aan Yvon Jaspers in Onze Boerderij: En Nu Zelf! en vertelden er alles over.
Yvon vraagt zich af of Annette ook had geschreven als Hans varkensboer was geweest, maar Annette vertelt dat de paarden van Hans helemaal niet de reden zijn geweest van haar deelname. "Ik heb daar best over nagedacht,” zegt ze. “Tijdens de speeddate werd de vraag gesteld door een van de dames: Ben jij een paardenmeisje? Ik zeg: Nee. 'Wat doe je hier dan?' werd er gelijk gezegd. Huh? Maar ik heb voor Hans geschreven, niet voor wat hij bezit of heeft.”
"Ik ben verliefd geworden op Hans. Het maakt niet uit over hij een varkensboer is. Of dat hij paarden of koeien heeft. Ik ben heel erg verliefd op hem, dus het maakt mij helemaal niet uit. Ik ben heel gelukkig met hem.”
Gelukkig zegt Hans nog snel “ik ook” en is het stel dus nog steeds helemaal hoteldebotel.
Deze week werd nog bekendgemaakt dat de KRO-NCRV bezig is met de voorbereidingen voor een heus Europees seizoen van de populaire datingshow. Maar wanneer deze te zien zal zijn is nog niet bekend.
Hans en Annette kun je in ieder geval zaterdag 29 oktober om 19:05 uur zien in Onze Boerderij: En Nu Zelf op NPO1.
Dit programma vervangt Race across the World op RTL 4
08:45De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers zijn onverbiddelijk over de familie Spanbroek: 'Ga terug naar Nederland'
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt