TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Toen Garth Risk Hallberg het idee voor zijn boek 'City on Fire' voorlegde aan een uitgever kreeg hij een voorschot van twee miljoen dollar. Dat is al heel behoorlijk voor een gevestigde schrijver, maar bij Hallberg ging het om zijn allereerste boek. Het schijnt het hoogste voorschot te zijn dat ooit werd betaald voor een debuutroman, dus de uitgeverij moet er wel heel erg zeker van zijn geweest dat ze iets bijzonders in handen kreeg.
Waarschijnlijk zijn die kosten al dubbel en dwars terugverdiend, want Apple TV+ kocht de filmrechten en maakte er een achtdelige miniserie van. City on Fire verplaatst het verhaal van de jaren 70 naar 2003 en castte Wyatt Oleff uit de It-films in de hoofdrol van Charlie, het vriendje van de vermoorde Samantha (Chase Sui Wonders uit Bodies Bodies Bodies). In andere hoofdrollen zie je Jemima Kirke (Girls) en Omid Abtahi (The Mandalorian).
De eerste twee afleveringen van City on Fire verschijnen op vrijdag 12 mei op Apple TV+. Daarna komt er wekelijks op vrijdag een nieuwe aflevering bij.
GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026
22:24Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)
21:17Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
16:02Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel