TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Ruben Nicolai, Tijl Beckand, Ruben van der Meer, Jeroen van Koningsbrugge en Patrick Lodiers strijken van februari tot juni 2023 neer in theaters door heel Nederland én in België. Dit onthulden de heren vrijdag in Jinek.
Van 2004 tot en met 2008 was De Lama's een enorm succesvol tv-programma. Het improvisatietheater had een enorme schare fans, maar na vier jaar kwam er toch een eind aan bij BNN. In 2019 keerden De Lama's terug op de bühne, in de Ziggo Dome. In 2020 verzorgen de mannen een online improvisatietheater. En nu, in totaal achttien jaar na de start van De Lama's, maken de grapjassen opnieuw, maar nu écht hun comeback. Onder een andere naam wel dus, om juridische redenen.
Tafkal gaat van februari tot juni 2023 in theaters in onder meer Maastricht, Den Haag, Groningen en Den Bosch optreden. De groep slaat ook België niet over en strijkt neer in Gent en Antwerpen. Wil je gaan, wees dan snel met kaartjes kopen, want ze vliegen over de toonbank.
Naast de theatershows, maken Ruben Nicolai, Tijl Beckand, Ruben van der Meer, Jeroen van Koningsbrugge en Patrick Lodiers zes afleveringen voor Videoland. Wanneer die precies te zien zijn, is nog niet bekend.
In Jinek vertelden de heren meer over hun comeback. Bekijk het hieronder terug:
Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht
09:19Dit heftige gerucht gaat nu al rond over De Bondgenoten
08:35De TV van gisteren: Salar gaat flink over de tong bij kijkers van De Bondgenoten