TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Regisseur van de documentaire is Roy Dames, die eerder al prachtige documentaires maakte als Meiden van de Keileweg (2002) en Foute Vrienden (2010). In Op Hete Kolen volgt hij de omstreden positiviteitsgoeroe terwijl deze zich met zijn 12-jarige zoon Emilio voorbereid op zijn emigratie naar het eiland Phuket in Thailand.
Ratelband wil daar voortaan zijn geld verdienen en Nederland achter zich laten. Maar ook het verleden van de 73-jarige Ratelband komt aan bod. En daarin gebeurde er nogal wat nadat hij naam maakte als tsjakka-schreeuwende coach die mensen over hete kolen liet lopen.
Hij was lijsttrekker van zijn eigen politieke partij Lijst Ratelband, noemde Osama Bin Laden een verlicht denker en wilde wettelijk zijn leeftijd laten veranderen. Daarnaast kreeg hij acht kinderen in vier relaties. Een negende Ratelbandje is onderweg, die wordt binnenkort gebaard door een Thaise draagmoeder.
De driedelige documentaire Op Hete Kolen: Het Leven volgens Emile Ratelband verschijnt in mei bij Videoland.
Partnerbijdrage
Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower