TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Regisseur van de documentaire is Roy Dames, die eerder al prachtige documentaires maakte als Meiden van de Keileweg (2002) en Foute Vrienden (2010). In Op Hete Kolen volgt hij de omstreden positiviteitsgoeroe terwijl deze zich met zijn 12-jarige zoon Emilio voorbereid op zijn emigratie naar het eiland Phuket in Thailand.
Ratelband wil daar voortaan zijn geld verdienen en Nederland achter zich laten. Maar ook het verleden van de 73-jarige Ratelband komt aan bod. En daarin gebeurde er nogal wat nadat hij naam maakte als tsjakka-schreeuwende coach die mensen over hete kolen liet lopen.
Hij was lijsttrekker van zijn eigen politieke partij Lijst Ratelband, noemde Osama Bin Laden een verlicht denker en wilde wettelijk zijn leeftijd laten veranderen. Daarnaast kreeg hij acht kinderen in vier relaties. Een negende Ratelbandje is onderweg, die wordt binnenkort gebaard door een Thaise draagmoeder.
De driedelige documentaire Op Hete Kolen: Het Leven volgens Emile Ratelband verschijnt in mei bij Videoland.
Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv
10:33Nederland leeft mee met agent Maikel uit Bureau Utrecht: collega's starten actie na aangrijpend tv-moment
10:00Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale