TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Regisseur van de documentaire is Roy Dames, die eerder al prachtige documentaires maakte als Meiden van de Keileweg (2002) en Foute Vrienden (2010). In Op Hete Kolen volgt hij de omstreden positiviteitsgoeroe terwijl deze zich met zijn 12-jarige zoon Emilio voorbereid op zijn emigratie naar het eiland Phuket in Thailand.
Ratelband wil daar voortaan zijn geld verdienen en Nederland achter zich laten. Maar ook het verleden van de 73-jarige Ratelband komt aan bod. En daarin gebeurde er nogal wat nadat hij naam maakte als tsjakka-schreeuwende coach die mensen over hete kolen liet lopen.
Hij was lijsttrekker van zijn eigen politieke partij Lijst Ratelband, noemde Osama Bin Laden een verlicht denker en wilde wettelijk zijn leeftijd laten veranderen. Daarnaast kreeg hij acht kinderen in vier relaties. Een negende Ratelbandje is onderweg, die wordt binnenkort gebaard door een Thaise draagmoeder.
De driedelige documentaire Op Hete Kolen: Het Leven volgens Emile Ratelband verschijnt in mei bij Videoland.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen