TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Devil in Ohio is gebaseerd op een boek van Daria Polatin dat weer gebaseerd is op een waargebeurd verhaal. Wanneer de vijftienjarige Jules Mathis op een dag uit school komt, treft ze een onbekend meisje in de keuken aan. Haar moeder, die psychiater is, vertelt dat deze Mae een patiënt is uit het ziekenhuis waar ze werkt en dat ze een paar dagen zal blijven.
Maar al snel draagt Mae de kleren van Jules, slaapt ze in haar kamer, wil ze net als Jules ook bij de schoolkrant en flirt ze met de jongen op wie Jules gek is. En Mae heeft geen plannen om weg te gaan. Het wordt pas echt gek wanneer Jules een pentagram in de rug van Mae gekerfd ziet. Langzaam ontdekt ze dat Mae een overlever is van een sekte uit de buurt. En de sekte doet er alles aan om Mae terug te krijgen.
Een van de hoofdrollen is dus voor Emily Deschanel die we nog steeds voornamelijk kennen als dr. Temperance Brennan in Bones. Daarna is er weinig meer van haar vernomen, maar dit zou zomaar eens een comeback kunnen worden. Madeleine Arthur speelt Mae en Xaria Dotson is Jules. Al met al klinkt Devil in Ohio als een fascinerende serie.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij