TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De series waarmee Apple TV+ in 2019 van start ging werden lauw ontvangen. Een positieve uitschieter was For All Mankind, een sf-serie die laat zien wat er zou zijn gebeurd als niet Amerika maar de Sovjet-Unie als eerste een mens op de maan had gezet. Het leuke is dat hierdoor de verovering van de ruimte een verbeten concurrentieslag wordt, waardoor mijlpalen veel eerder worden bereikt. For All Mankind keert terug voor een derde seizoen, en daarin landt de mens op Mars. Niet in de verre toekomst, maar in 1995!
Ronald D. Moore is de bedenker van For All Mankind, een schrijver en producent die zijn sporen verdiende met de populaire reboot van Battlestar Galactica. De serie is een leuke mix van geschiedenis en fantasie, waarin soms historische personages opdraven, zoals astronauten Neil Armstrong, Sally Ride en zelfs onze eigen Wubbo Ockels. Naast de VS en Sovjet-Unie kondigt zich in het nieuwe seizoen ook een derde ruimtevaartspeler aan: een steenrijke ondernemer met grote ruimtevaartplannen, zeg maar een alternatieve Elon Musk of Jeff Bezos.
Op 10 juni keert For All Mankind terug met een derde seizoen op Apple TV+. Seizoen drie krijgt tien delen, die op tien achtereenvolgende vrijdagen verschijnen. De trailer belooft al veel leuks, zoals mooie ruimtestations en Marsraketten, en een terugkeer van veel bekende gezichten.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'