TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Max Verstappen-fans (dit geldt iets minder voor Hamilton-aanhangers) keken met smart uit naar het vierde deel van Formula 1: Drive to Survive. Maakt Netflix de verwachtingen waar?
Dat is een sowieso een vrij onmogelijke taak omdat het seizoen zo nagelbijtend spannend was dat het pas in de laatste ronde van de laatste race werd beslist. Daarom is het heel erg jammer dat de absolute hoofdrolspeler, onze eigen Max Verstappen, niet mee wil werken aan Drive to Survive omdat ie het maar een gemanipuleerde zooi vindt.
En natuurlijk heeft ie daar gelijk in, maar Drive to Survive is mooi wel heel erg vermakelijke gemanipuleerde zooi. Red Bull-baas Christian Horner en Mercedes Baas Toto Wolff nemen de plekken in van hun rijders (Lewis Hamilton is slechts een paar keer te zien, en zelfs dan zegt ie niks interessants). Maar Wolff en Horner lijken er oprecht plezier in te hebben elkaar zo subtiel mogelijk te beledigen.
Het seizoen gaat trouwens lang niet alleen over Red Bull en Mercedes. Zoals we van Drive to Survive gewend zijn, krijgen veel meer rijders aandacht of zelfs een eigen aflevering. Vaste klant is de altijd sympathieke Daniel Ricciardo, maar we maken ook kennis met Nikita Mazepin die dankzij het geld van zijn oligarch van een vader voor Haas mag rijden. Die Mazepin blijkt dus een enorm vervelend en verwend ventje (hij werd recentelijk trouwens ontslagen bij Haas vanwege zijn vaders nauwe banden met het Kremlin).
En het 1,59 meter grote Japanse opdondertje Yuki Tsunoda is een grappige luiwammes die graag grappen over scheten maakt en nooit zijn was doet. Dat hadden we anders nooit geweten. Afleveringen over de wat onbekendere coureurs zijn eigenlijk altijd het leukste. En gelukkig is er ook weer veel aandacht voor ieders favoriete teambaas, de goedlachse Haas-teambaas Günther Steiner die zijn auto's immer als laatste ziet eindigen.
Een ding: zo spannend als de race in Abu Dhabi vorig jaar was, zo magisch wordt het nooit in dit seizoen van Drive tot Survive. Netflix kan veel, maar dat is te veel gevraagd.
+ de race-beelden (soms in slow-motion) zijn waanzinnig
+ het blijft uniek om sommige achter-de-schermen beelden te zien
- Het nepcommentaar bij de races is irritant
3 van de 5 sterren
De Sint is er bijna weer! Op deze datum zie je Speculasies op televisie
10:47Video: Kaj Gorgels kondigt komst tweede kindje op hilarische wijze aan
10:09Een nieuw seizoen Bed & Breakfast komt eraan en dit is de startdatum
08:45De TV van gisteren: Kijkers blij met terugkeer Boerderij van Dorst
06:47Vanavond op TV: Volle zalen, The big bang theory, X-Men: Days of Future Past