TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Eerder dit jaar bracht Disney+ nog een live-action film uit met Tom Hanks over het houten jongetje maar deze film is zo ongeveer het tegenovergestelde van dat werkje. Wanneer Pinocchio's neus groeit gaat het om een tak die tot leven komt en de blauwe fee ziet er hier uit als een wezen uit de onderwereld met de stem van Tilda Swinton. Al met al ziet de trailer er behoorlijk indrukwekkend uit.
Guillermo del Toro regisseerde de film samen met Mark Gustafson. Het verhaal speelt zich af tijdens de opkomst van het fascisme in het Italië onder Mussolini en gaat over liefde en ongehoorzaamheid terwijl Pinokkio worstelt om aan de verwachtingen van zijn vader te voldoen.
De stemmen zijn van Ewan McGregor, Gregory Mann, David Bradley, Christoph Waltz, Finn Wolfhard, Cate Blanchett, John Turturro en Ron Perlman.
Pinocchio staat op 9 december op Netflix.
Guillermo del Toro is de laatste tijd lekker bezig voor Netflix, hij maakte ook al de zeer geslaagde horrorserie Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities.
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire