TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De nieuwe app van HBO heeft wat weg van de klassieke Tamagochi, het interactieve speeltje waarmee je moest zorgen voor een virtueel huisdier. Met de DracARys-app broed je op je smartphone een drakenei uit, waarna je een babydraak moet verzorgen, opvoeden en africhten. Dit gaat met handgebaren en Valyrische woorden uit de wereld van Game of Thrones en de nieuwe prequelserie House of the Dragon. Zodra je draak volwassen is kan hij rondvliegen en contact leggen met andere draken.
De app maakt gebruik van augmented reality of AR, wat wil zeggen dat dankzij de camera van je smartphone beelden van je omgeving worden gecombineerd met een animatie van je draak. Je ziet hem dus 'net echt' op je bureau, en als hij wat ouder is vliegt hij door de lucht. In de video die HBO Max presenteerde zie je hoe dat eruit ziet. De DracARys-app vind je op Google Play voor Android-toestellen. Apple-gebruikers kunnen terecht in de App Store.
Is zo'n virtueel huisdier niets voor jou? Dan weet je nu tenminste wat er aan de hand is als je over een poosje mensen om je heen enthousiast hun smartphone naar de hemel ziet richten. Kijk je liever naar de serie, dan moet je nog een paar weken geduld hebben. Op 22 augustus gaat House of the Dragon van start op HBO Max.
Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'
10:07Lale Gül niet blij met kritiek Tina Nijkamp op buttplug biecht in Het diner
16:57Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'