TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix-baas Ted Sarandos maakte de cijfers bekend tijdens een forum in Seoul. Nog een paar opvallende getallen: 90% van de kijkers van romantische Koreaanse films en series komt van buiten Zuid-Korea. De film Carter en de series All of Us Are Dead en The Glory stonden in de Netflix top 10 in meer dan 90 landen. En dan is er nog het onovertroffen Squid Game, de populairste tv-serie aller tijden op Netflix.
"Wie had ooit gedacht dat een Zuid-Koreaanse serie gemaakt voor Zuid-Koreanen een hype in groene trainingspakken en Vans sneakers in Amerika zou veroorzaken", zei Sarandos. "Dat is de kracht van de verhalen uit Korea."
De opnames voor het tweede seizoen van Squid Game beginnen deze zomer. In onderstaande video maakt Netflix de nieuwe castleden bekend.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'