TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix-baas Ted Sarandos maakte de cijfers bekend tijdens een forum in Seoul. Nog een paar opvallende getallen: 90% van de kijkers van romantische Koreaanse films en series komt van buiten Zuid-Korea. De film Carter en de series All of Us Are Dead en The Glory stonden in de Netflix top 10 in meer dan 90 landen. En dan is er nog het onovertroffen Squid Game, de populairste tv-serie aller tijden op Netflix.
"Wie had ooit gedacht dat een Zuid-Koreaanse serie gemaakt voor Zuid-Koreanen een hype in groene trainingspakken en Vans sneakers in Amerika zou veroorzaken", zei Sarandos. "Dat is de kracht van de verhalen uit Korea."
De opnames voor het tweede seizoen van Squid Game beginnen deze zomer. In onderstaande video maakt Netflix de nieuwe castleden bekend.
De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen
15:42Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal