TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix-baas Ted Sarandos maakte de cijfers bekend tijdens een forum in Seoul. Nog een paar opvallende getallen: 90% van de kijkers van romantische Koreaanse films en series komt van buiten Zuid-Korea. De film Carter en de series All of Us Are Dead en The Glory stonden in de Netflix top 10 in meer dan 90 landen. En dan is er nog het onovertroffen Squid Game, de populairste tv-serie aller tijden op Netflix.
"Wie had ooit gedacht dat een Zuid-Koreaanse serie gemaakt voor Zuid-Koreanen een hype in groene trainingspakken en Vans sneakers in Amerika zou veroorzaken", zei Sarandos. "Dat is de kracht van de verhalen uit Korea."
De opnames voor het tweede seizoen van Squid Game beginnen deze zomer. In onderstaande video maakt Netflix de nieuwe castleden bekend.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'