TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De twaalf Vlaamse en Nederlandse singles gaan samen in een villa op Gran Canaria zitten. Ze vormen koppels en strijden samen tegen andere koppels terwijl ze er ook nog voor moeten zorgen dat ze niet naar huis worden gestemd door de kijkers thuis.
Het winnende koppel gaat naar huis met 25.000 euro. Dat lukte vorig seizoen Job en Esmée. Maar helaas strandde de relatie tussen die twee uiteindelijk toch.
Holly Mae Brood en Viktor Verhulst zijn wederom de presentatoren. Eind dit jaar is Holly Mae ook nog te zien in de Netflix-film The Takeover.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur