TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Verhaal: We beginnen op het moment waarop deel 1 eindigde: de zoon van Assane Diop wordt ontvoerd door de wrede rechterhand van Pellegrini. Diop zet de achtervolging in met politieman Guedira en komt meteen in aflevering 1 in een levensgevaarlijke situatie terecht. De rest van het seizoen gaat Diop verder met zijn ingenieuze plan om Pellegrini te ontmaskeren. Er is wel een groot verschil met de eerste afleveringen. De charmante dief is inmiddels de meest gezochte man van Frankrijk en dat maakt het niet makkelijker.
Met: Omar Sy, Hervé Pierre, Soufiane Guerrab, Antoine Gouy, Clotilde Hesme e.a.
Conclusie: Deel 2 is net zo vermakelijk als deel 1 en we hadden niet anders verwacht. De serie is nog steeds volkomen ongeloofwaardig en ik begreep niet helemaal waarom een bepaalde vrouw in dit laatste deel slachtoffer moest worden van de streken van Diop maar de flair van de serie en van hoofdrolspeler Omar Sy maakten heel veel goed.
Score: 4 van de 5 sterren
Checken of Skippen: Checken
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los