TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In het Los Angeles van de jaren zeventig loopt de geëmancipeerde Joyce met plannen voor een vrouwenmagazine. Ze komt in contact met uitgever Doug, wiens magazines vol vrouwen staan, maar dan wel van het naakte soort. Tussen de twee ontstaat een bijzondere samenwerking en vriendschap in de comedyserie Minx.
De rol van Doug wordt in Minx gespeeld door Jake Johnson. De acteur werd vooral bekend dankzij de rol van Nick Miller in New Girl, maar was ook te zien in films als Jurassic World en The Mummy met Tom Cruise. Zijn tegenspeelster in de rol van Joyce is Ophelia Lovibond, die de rol van Kitty speelde in de detectiveserie Elementary en een hoofdrol had in de wat geflopte serie Hooten & the Lady.
Op 17 maart gaat Minx van start op HBO Max. Wekelijks verschijnen er twee nieuwe afleveringen, en als we op de onderstaande trailer afgaan wordt het een leuke, intelligente comedy met een mooi seventies-sfeertje.
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien