TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In het Los Angeles van de jaren zeventig loopt de geëmancipeerde Joyce met plannen voor een vrouwenmagazine. Ze komt in contact met uitgever Doug, wiens magazines vol vrouwen staan, maar dan wel van het naakte soort. Tussen de twee ontstaat een bijzondere samenwerking en vriendschap in de comedyserie Minx.
De rol van Doug wordt in Minx gespeeld door Jake Johnson. De acteur werd vooral bekend dankzij de rol van Nick Miller in New Girl, maar was ook te zien in films als Jurassic World en The Mummy met Tom Cruise. Zijn tegenspeelster in de rol van Joyce is Ophelia Lovibond, die de rol van Kitty speelde in de detectiveserie Elementary en een hoofdrol had in de wat geflopte serie Hooten & the Lady.
Op 17 maart gaat Minx van start op HBO Max. Wekelijks verschijnen er twee nieuwe afleveringen, en als we op de onderstaande trailer afgaan wordt het een leuke, intelligente comedy met een mooi seventies-sfeertje.
De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson
06:47Vanavond op TV: Hunted, Kees van der Spek ontmaskert, The Da Vinci Code
06:00De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak