TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
We worden via Netflix niet vaak getrakteerd op Oostenrijkse titels, dus dat is al exotisch en bovendien ziet de trailer van Totenfau er ook nog eens spectaculair uit.
Anna Maria Mühe speelt Brunhilde Blum, die een uitvaartonderneming runt in een ski-oord. Brunhilde is moeder van twee kinderen en getrouwd met Mark, maar hij komt op tragische wijze om het leven bij een verkeersongeluk.
Dat lijkt domme pech totdat Bruhilde ontdekt dat haar man in koelen bloede is vermoord. En dan zit er natuurlijk nog maar een ding op: wraak nemen. Terwijl Brunhilde daarmee bezig is, ontdekt ze dat er allemaal duistere zaakjes spelen in het dorp waar ze woont.
Totenfrau bestaat uit zes afleveringen en staat op 5 januari op Netflix.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse