TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
We worden via Netflix niet vaak getrakteerd op Oostenrijkse titels, dus dat is al exotisch en bovendien ziet de trailer van Totenfau er ook nog eens spectaculair uit.
Anna Maria Mühe speelt Brunhilde Blum, die een uitvaartonderneming runt in een ski-oord. Brunhilde is moeder van twee kinderen en getrouwd met Mark, maar hij komt op tragische wijze om het leven bij een verkeersongeluk.
Dat lijkt domme pech totdat Bruhilde ontdekt dat haar man in koelen bloede is vermoord. En dan zit er natuurlijk nog maar een ding op: wraak nemen. Terwijl Brunhilde daarmee bezig is, ontdekt ze dat er allemaal duistere zaakjes spelen in het dorp waar ze woont.
Totenfrau bestaat uit zes afleveringen en staat op 5 januari op Netflix.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli