TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
We worden via Netflix niet vaak getrakteerd op Oostenrijkse titels, dus dat is al exotisch en bovendien ziet de trailer van Totenfau er ook nog eens spectaculair uit.
Anna Maria Mühe speelt Brunhilde Blum, die een uitvaartonderneming runt in een ski-oord. Brunhilde is moeder van twee kinderen en getrouwd met Mark, maar hij komt op tragische wijze om het leven bij een verkeersongeluk.
Dat lijkt domme pech totdat Bruhilde ontdekt dat haar man in koelen bloede is vermoord. En dan zit er natuurlijk nog maar een ding op: wraak nemen. Terwijl Brunhilde daarmee bezig is, ontdekt ze dat er allemaal duistere zaakjes spelen in het dorp waar ze woont.
Totenfrau bestaat uit zes afleveringen en staat op 5 januari op Netflix.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'