TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
We worden via Netflix niet vaak getrakteerd op Oostenrijkse titels, dus dat is al exotisch en bovendien ziet de trailer van Totenfau er ook nog eens spectaculair uit.
Anna Maria Mühe speelt Brunhilde Blum, die een uitvaartonderneming runt in een ski-oord. Brunhilde is moeder van twee kinderen en getrouwd met Mark, maar hij komt op tragische wijze om het leven bij een verkeersongeluk.
Dat lijkt domme pech totdat Bruhilde ontdekt dat haar man in koelen bloede is vermoord. En dan zit er natuurlijk nog maar een ding op: wraak nemen. Terwijl Brunhilde daarmee bezig is, ontdekt ze dat er allemaal duistere zaakjes spelen in het dorp waar ze woont.
Totenfrau bestaat uit zes afleveringen en staat op 5 januari op Netflix.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'